Wydrukuj z nami czołg i wygraj drukarkę 3D!

wpis w: Akcje | 2

 

CZEŚĆ!

Poziom 3D wspólnie z producentem filamentu firmą Artflex 3D zaprasza was do wzięcia udziału w akcji „WYDRUKUJ Z NAMI CZOŁG PZ V MAGDA”.

 

KIM JESTEŚMY?

Projekt „Tworzymy Historię” jest szeregiem akcji tworzonych przez społeczność Druku 3D w Polsce. Pomysłodawcami projektu są Mateusz Stefańczuk oraz Mateusz Gołaszewski, którzy działają w branży Druku 3D od 2013 r.

 

CO ROBIMY?

Celem naszego przedsięwzięcia jest odtworzenie symboli, postaci oraz rzeźb historycznych przy użyciu technologii druku 3d.

 

KIM JEST „MAGDA”

Pierwszą realizacją jest model 6 metrowego czołgu Panzerkampfwagen V Panther ” Magda” przechwyconego przez powstańców w trakcie Powstania Warszawskiego w 1944r. Model ten wykonany zostanie w skali 1:1 z zachowaniem wszelkich detali oraz kolorystyki.

HARMONOGRAM:

Konkurs rozpoczyna się 4 września 2017 r. i potrwa do 21 marca 2018 r. Finał akcji przewidziany jest na 21 kwietnia 2018 r. w Ełku, gdzie zostaną rozlosowane nagrody oraz będzie miało miejsce uroczyste odsłonięcie czołgu.

JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Zarejestruj się w zakładce „Rejestracja”. W formularzu rejestracyjnym w oknie „OPIS” zostaw nam informację jakiej wielkości fragment czołgu chcesz wydrukować oraz z jakiego materiału. W mailu zwrotnym otrzymasz dokładne informacje dotyczące realizacji.

 

NAGRODY:

  1. Drukarka Zmorph SX 2.0 o wartości 10000 zł.
  2. 20 szpul filamentu firmy Artflex3D
  3. 10 szpul filamentu firmy Artflex3D

 

 

2 Responses

Zostaw Komentarz